Ökopoodi külastava kliendi kasud

Ökopoode külastamata võib arvata, et ökopood on ainult üks kallis koht. Seevastu nende püsikliendid nimetavad küll krõbedamaid hindu miinuseks, seda üle kaaluvaid plusse see-eest leiab küll ja küll!

  1. Ökopoodides leiduv kraam on tervisele kasulik.. Uuringud on kinnitanud, et ökopoodide külastajatel esineb vähem allergiaid ning neil on ka madalam kehakaal.
  2. Ökopoodide toidukaubad on vitamiinirikkad ja suure toiteväärtusega. Mahetoidus sisaldub rohkelt B ja C vitamiini, samuti leidub palju organismile vajalikke mineraalaineid nagu näiteks tsink, magneesium, raud ja fosfor.
  3. Mahetoidus on palju antioksüdante. Need muudavad organismi immuunsüsteemi tugevamaks, ennetavad haigusi ning aitavad võidelda nendega, mida ennetada ei suutnud.
  4. Ökopoodide kaup ei sisalda kunstlikke lisaaineid ega GMO-d. Kunstlikud lisaained võivad organismile osutuda kahjulikuks. Mahetoidus neid ei kasutata. Samuti jäävad sealt ära igasugused muundatud kultuurid.
  5. Ökopoodi toodavatel toodetel on mõnus lõhn ja suurepärane maitse. Ja me kõik soovime süüa sellist toitu, mis pakuks rõõmu nii haistmis- kui ka maitsmismeelele.