Endine Miku Vegan Kohvik ja nüüdne Vegan Restoran V klientide vähesuse üle ei kurda

Endine projekt Miku Vegan Kohvik reorganiseeris end mobiilsest festivalidel ja laatadel rahva toitlustajast ümber statsionaarseks täistaimetoidu restoraniks Vegan Restoran V ümber 2014. aasta aprillikuus. Sellise muudatuse tingiski rahva suur huvi ühe kindla koha vastu, kus ainult taolist taimetoitu pakutaks. Oma pesaks leiti õdusad ruumid Rataskaevu tänaval, kus kümnekonna lauaga end sisse seati. Koht sai kohe ülimalt populaarseks ning ka praegu on mõistlik laud ette broneerida. Eriti populaarne on endine vegan kohvik ja nüüdne restoran põhjanaabritest turistide seas.

Esmakordsele vegantoidu maitsjale soovitatakse tellida veganburgerit, mis on ühtlasi ka restorani kõige müüdavam roog. Ka Eestis leiduva tooraine valikuga on endise vegan kohviku ja nüüdse restorani omanikud rahul – valik on lai ning ka supermarketites mandli-, soja- ja kinoapiim saadaval.

Alla 20 töötajaga vegan restoran võõrustab suvel keskmiselt ca 150 vegantoidu austajast klienti päevas, talvel ca 60 päevas ning ülimaitsvate veganroogade hinnad on Tallinna vanalinnas asuvate söögikohtade hinnaklassi arvestades pigem odavad kui kallid – pearoad vahemikus 5,90 – 8,30 eurot.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA