Mõnusad muutused peale taimetoitlaseks hakkamist

Mida räägivad muutusest oma enesetundes need inimesed, kes on lihast loobunud ja mõnda aega ainult vegan retseptide järgi valmistatud taimetoitu tarbinud.

18_VeganismRikkalikum toidulaud

Vegan retseptid on internetiavarustes saadaval äärmiselt laias valikus ning omaseks saavad ka varem teadmata köögiviljad. Ka harjumuspäraseid köögivilju hakatakse teisi valmistama. Vegan retseptidega lisandub ka hulgaliselt teadmisi erinevatest vürtsidest ning kasvab nende kasutamine.

Kerge olek

Liha seedimine võtab organismil palju aega ning see on seedesüsteemile koormav. Peale vegan retseptide kasutuselevõttu kaob tavapärane söögijärgne raskustunne.

Vähem haigusi

Külmetushaigused kimbutavad inimesi tavaliselt kogu sügis-talvise perioodi ja neid on keeruline korralikult välja ravida. Vegan retseptide järgi toitujad on märkinud, et nad on varasemast tunduvalt vähem haiged.

Hea tunne

Kõige rohkem on täheldatud ja kõige positiivsemaks muutuseks taimetoitluse juures peetud seda, et peale taimetoitlaseks hakkamist on lisaks füüsilisele kergele olekule oluliselt paranenud ka üldine meeleolu – nad on muutunud vähemärrituvateks ja rõõmsamateks.