Head leiud ökopoodide salasoppidest

Ökopoodidest ostmine on tavaliselt teadlik ja hoolikalt läbimõeldud otsus. Sellist elustiili peetakse Eestis üldiselt kulukaks ning oma harjumusi kergekäeliselt ei muudeta. Kes on aga eelarvamustest vaba ning tunneb end ka rahalises mõttes üsna vabalt, võib mahekaupade lettidelt nii mõndagi mõnusat leida.

Ilutooted on ökopoodides väga minev kaup ning seda mitte vaid naturaalsete seepide näol. Saadaval on suur valik küünelakke, ripsmetušśe, põsepunasid, puudreid ja kreeme – ning seda kõike mõistliku hinnaga. Kindlasti on see üks valdkond, mis üllatab ökopoodide külastajai suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

Kaupu beebidele ja väikelastele on ökopoodides samuti suures valikus. Mitmed hooldusvahendid ning beebitoidud on üsna soodsad, korduvalt kasutatavad mähkmed veidi kallimad, kuid tasuvad pikas perspektiivis end kiiresti ära. Samuti on ökopoodide kauba hulgas müügil ühekordseid ökomähkmeid, mille tükihind tuleb vaid paar senti kallim kui tavalistel mähkmetel, samas on tegemist nahasõbralike ja biolagunevate toodetega.